רוצים לדעת מה עושים המבקרים באתר שלכם?

מה עושים כאשר האתר שלכם פשוט לא מביא תוצאות? הצלחה של אתר אינטרנט תלויה בתוכן, עיצוב, מהירות, חווית המשתמש הכללית, קידום וכמובן, המוצר עצמו. אבל, מה קורה כשעל פניו כל הגורמים הללו מבוצעים בצורה הטובה ביותר אך עדיין אין מכירות למוצר, לידים או כל מטרה אחרת לשמה קיים האתר?

אילו כלים יכולים לתת מידע על המבקרים באתר

הכלי הקלאסים שכולנו מכירים:

גוגל אנליטיקס, המספק מידע על כמות המבקרים בכל עמוד, זמן הביקור, המכשיר ממנו הם גולשים ועוד, הוא כלי מצויין לקבלת מידע כללי, אבל הוא לא מספק מידע שיסביר מדוע משתמש עזב את האתר לאחר כמה שניות בלבד או למה הוא לא עבר לעמוד נוסף באתר.

צפייה בפעולות המשתמש באתר

בדיוק לצורך הזה פותח Hotjar. מדובר בכלי פשוט להתקנה, המאפשר צפייה פשוטה ונוחה בהתנהגות משתמשים אשר נכנסים לאתר. הכלי מקליט את תנועת העכבר בזמן השהייה באתר וניתן להפיק מכך מסקנות יקרות ערך.

למשל, בעלי אתרים מגלים שמשתמשים מפספסים את כפתור ההרשמה, או לא צופים במוצרים שונים כי הם לא מספיק בולטים באתר. בנוסף, קל לגלות כך איטיות ותקלות באתר שלא היינו מגלים בבדיקה פשוטה של האתר.

עוד דבר שהכלי מספק הוא ריכוז של קליקים באתר. כלומר, באילו נקודות באתר משתמשים התמקדו בעיקר. כך נוכל לגלות דווקא את הנקודות החזקות של האתר ולייצר עוד כאלה.

בסופו של דבר, מדובר בדרך פשוטה ונוחה לגלות את נקודות התורפה של האתר שלנו ולהגדיל את הרווחים בעשרות או מאות אחוזים.

 

להרשמה

צפייה בפעולות המשתמש באתר​
ניתן לראות את תנועת העכבר של המשתמש באתר

איך מתקינים

ההתקנה מהירה ופשוטה. פשוט מעתיקים ומדביקים קוד קצר לאתר, ונהנים מהתוצאה (נשמח לעזור בהתקנה במידת הצורך).

Hotjar מספק דשבורד נוח המכיל הקלטות ומסקנות שונות שמציגות תמונה ברורה של מצב המשתמשים באתר.

עוד פרט שחשוב לדעת לגבי הכלי – הוא שומר באופן מוחלט על פרטיות המשתמשים. ההקלטות מגיעות עם פרטים מטושטשים וניתן לראות רק מה שחשוב באמת – קליקים ותזוזת עכבר.

צפייה בפעולות המשתמש באתר​
הכלי מספק מידע על ריכוזי קליקים באתר
קידום אתרים אורגני לעומת קידום אתרים ממומן
מאמרים

קידום אתרים

קידום אתרים כבר שנים רבות קידום אורגני במנועי החיפוש (בעיקר בגוגל) הוא מקצוע בפני עצמו. מדובר במרכיב הכרחי לקידום של כמעט כל עסק. אבל מה

המשך קריאה »
חשבונית דיגיטלית​
מאמרים

חשבונית דיגיטלית

חשבונית דיגיטלית חשבונית דיגיטלית היא שירות שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות והופך להיות הסטנדרט החדש בכל עסק. התעסקות בניירת וברישום קבלות בצורה ידנית הולך ונעלם

המשך קריאה »